Valentýnský blog - navalentyna.cz

...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsah
Také patříte mezi fanoušky svátku zamilovaných, ale vyznat lásku svému protějšku plyšovým srdíčkem či valentýnským prádlem vám přijde dětinské? Pak oslavte Valentýna jinak! Pojeďte na společnou zamilovanou dovolenou...
Chystáte se objednat přes internet čerstvé květiny na Valentýna a nevíte, které květinářství vybrat? Obáváte se toho, že kytice nebude čerstvá, nebo že květiny nebudou doručeny včas? Nestresujte se, v tomto článku vám přináším 3 tipy na top květinářství, s kterými mám výbornou zkušenost, o kterou se s vámi ráda podělím :-)
Vyrobit domácí čokoládové pralinky ve tvaru srdíček, růžiček, kostek, koulí, zvířat, tabulek, písmenek a pod., je velice jednoduché, s naším receptem a návodem na výrobu domácích pralinek to zvládne opravdu každý :-) Příprava vám zabere cca 20 minut.
Svátek sv. Valentýna je už ve středu 14.2. a Vy ještě nemáte pro svého miláčka dárek, protože nestíháte obcházet obchody nebo jste na Valentýna zapomněl/a? Nevadí, nestresujte se a pojďte v klidu nahlédnout do našich tipů...
Nevíte čím potěšit svou lásku? Zkuste jí vyrobit zamilovanou květinu podle našeho návodu. Kytice z ovoce bude téměř k nerozeznání od ovocných kytic FRUTIKO a vyjde Vás levněji.
Aby měla oslava svátku všech zamilovaných to správné zamilované kouzlo, měla by se každá dívka, mladá žena i dáma zralého věku, obléci do červené barvy, která je symbolem lásky a ozdobit se šperky ve tvaru srdce, nejlépe s rudým kamenem.
Valentýnských dárků a dárečků je na výběr dost a to i pro naše milované muže! Stačí si projít náš Valentýnský portál a vybrat si pro to Vaše zlatíčko ten nejlepší :-)
Pokud patříte mezi zamilované, kteří nepreferují oslavovat 14. února svátek zamilovaných - sv. Valentýna v restauraci u valentýnského menu, v hotelu ve vířivce při svíčkách anebo v klubu na Valentýnské párty, možná se právě vám budou hodit naše filmové tipy na romantický večer ve dvou.
Návrat na obsah