Dárkové koše, dárkové balíčky a vína na Valentýna - navalentyna.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dárky a dárečkyDárkové koše, balíčky, delikatesy a vína "na Valentýna"

Valentýn je krásný svátek. V tento den oslavujeme lásku a zahrnujeme se nejen polibky, ale i dárky a dárečky. Pozornost, třeba i v podobě malé drobnosti je milá, avšak čím jsme starší, tím méně toužíme po plyšákovi nebo lízátku ve tvaru srdce. Obzvláště, když už máme plyšových medvídků plnou skříň. Co s tím? Čekat na dalšího růžového méďu nebo naznačit svému protějšku, čím by nám udělal radost? Mlsáte rádi? Milujete dobrá vína? Řekněte si o to!

Dárkový koš plný delikates a lahúdek od farmářů z Česka i celé Evropy, anebo kvalitní víno, je naprosto dokonalý dárek pro osobu, kterou milujeme, a na které nám hodně záleží. Proč nebýt originální. Prokažte své hluboké city, které chováte ke své partnerce, partnerovi či svým rodičům, dárkovým košem plným dobrot pro gurmány, ovoce nebo květin, případně, pokud přeci jen chcete darovat plyšáka, tak i koš s delikatesami a plyšákem. Řekněte svému miláčkovi darovanou lahvinkou kvalitního vína, jak moc ho milujete.

Možností na dárek k Valentýnu je skutečně mnoho. Od kytice nebo drobného šperku, přes romantický pobyt, až po dárkový koš nebo balíček, na kterém si můžete společně smlsnout.

Stačí si jen vybrat ten nejlepší...

Dárkové košeV nabídce dárkových košů si může každý vybrat koš přesně dle svých představ. Překvapte svou partnerku, maminku, manžela, milence, snoubenku, děti... některým z dárkových košů. Všechny koše jsou proutěné a obsahují například:

 • Delikatesy od paštik přes kaviár z mořského ježka až po španělskou šunku Jamon Serrano Gran Reserva (více než 16 měsíců zrání),

 • delikatesy, kávu, čokoládu, čerstvé těstoviny a víno,

 • různé druky sýrů, sicilská rajčata a olivy,

 • ovoce,

 • květiny,

 • dary moře DELIKATES pro milovníky mořských chutí,


a mnoho dalších dobrot a kombinací. V nabídce najdete také Exklusivní dárkové balení španělské šunky jamon serrano gran reserva se stojánkem a nožem + Vína ENATE Crianza a ENATE Reserva v luxusní dřevěné bedýnce.

Stačí si jen vybrat ten nejlepší dárkový koš, který je ohromujícím dárkem pro Vaše milované...


❀ Do obchodu


Doručení do 90 minut až k vašim dveřím

Dárkové balíčky


Dárkové balíčky pro dámy nebo dárkové balíčky pro pány,  jsou plné těch nejlepších delikates a vybraných specialit z Itálie a Francie. Pokud si chcete balíček poskládat sami, na míru tomu, komu je určen, mile rádi vám ho připravíme přesně dle vašeho přání.
❀ Do obchodu
Dárková vína

Téměř žádná oslava se neobejde bez kvalitního vína. Natož pak Valentýn. Oslavovat den zamilovaných a přitom si nepřipít na věčnou lásku, to by byl hřích. Potěšit svou lásku můžete například některým z těchto kvalitních vín:

 • La gioiosa prosecco - Italské prémiové suché perlivé víno z oblasti Treviso

 • Moët & Chandon Brut Imperial

 • Tramín červený pozdní sběr 2012 - Vinařství SEDLÁK

 • Dárkový box se šumivými víny - Kripta, Reserva a Gran Reserva.

 • Cavu Augusti Torello Rosat - růžové šumivé víno nejvyšší kvality (92 bodů od Roberta Parkera) vhodný dárek zejména pro dámy


a mnoho dalších bílých, červených a růžových vín té nejvyšší kvality, pro opravdovou radost.


Darujte miláčkovi požitek z vína, které si můžete společně vychutnat v romantickém prostředí svého domova.Doručení do 90 minut až k vašim dveřím

 
HLEDAT NA WEBU
Copyright 2011 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky