Online čerstvé řezané květiny z lásky | Kytice a růže k MDŽ | Rychlý rozvoz po Prace i celé ČR - navalentyna.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dárky a dárečkyKytice z lásky on-line květinářství


Květiny mají stále svou nezastupitelnou roli jak na Valentýna, tak i na MDŽ - Mezinárodní den žen 8.3., Den matek, ve svatební den, o narozeninách a jiných významných událostech. Valentýnská kytice patří, stejně jako kvalitní čokoládové pralinky nebo šperk, mezi osvědčený a tradiční způsob, jak potěšit milovanou osobu, kterou může být partner/ka, rodiče, sestra, nejlepší kamarádka...


Pokud se rozhodnete vyjádřit své city a lásku valentýnskou kyticí, zvolte červené květiny, nejlépe rudé růže. Červená je barva lásky a růže jsou nejoblíbenější valentýnskou květinou, tudíž rudé růže do kytice k Valentýnu neodmyslitelně patří. V každém případě, má-li obdarovaná osoba ráda např. gerbery, zvolte červené gerbery. Valentýn je i o experimentování, tudíž si můžete valentýnskou kytici poskládat dle libosti.

Krásně a luxusně vypadá kytice k Valentýnu složená z rudých růží a krémově bílých Call. Kytice na Valentýna může být i namíchaná z více druhů květů a růže nemusí vůbec obsahovat, pokud je obdarovaná osoba nemá ráda.Kytice on-line aneb šetřete si svůj čas s on-line květinářstvím

Vyberte si níže valentýnskou kytici z lásky a nechte si jí zaslat domů, do zaměstnání nebo na adresu Vaší milované osoby i s osobním přáníčkem, které bude přiloženo ke květině ZDARMA.


Vybrat a nechat si poslat na Valentýna květiny nebo kytici můžete na těchto květinových portálech:


❀ Online květinářství Florea.cz >>


V tomto nádherném květinářství najdete velmi kvalitní a maximálně čerstvé květiny a největší výběr růží v ČR (mnoho druhů růží, které jinde neseženete), za ty nejlepší ceny na trhu, neboť Florea je přímým dovozcem květin z holandské květinové burzy či od pěstitelů.


Vyberte si čerstvé květiny (růže, lílie, Frézie, Alstromerie, Gerbery...) a pohodlně objednejte online. Následně Vám budou Vaše dárkově zabalené květiny dovezeny vlastním Florea chlazeným vozem kamkoliv po celé ČR za pevnou cenu 95,-Kč. U objednávek nad 1 200 Kč máte doručení zdarma. V případě, že v květinářství Florea budete objenávat čerstvé květiny poprvé a přihlásíte se k odběru novinek a slevových akcí, získáte 50 Kč bonus na Váš nákup.

❀ Online květinářství kvetinyexpres.cz >>


V tomto báječném květinářství můžete zakoupit jak kusové čerstvé květiny, tak i speciální kytice, luxusní čokoládové pralinky, vína a dárkové koše. Květiny Expres nabízí svým zákazníkům nejrychlejší rozvoz květin v ČR již od 119 Kč a při nákupu nad 999 Kč máte doručení ZDARMA (platí pouze ve městech).


Čerstvé květiny a růže v nejlepší kvalitě, Vám budou doručeny do 90ti minut od objednávky anebo v den, který si určíte (lze objednávat třeba měsíc dopředu). Květiny jsou rozváženy i s donáškou napříč celou Českou republikou po těchto městech a jejich okolí do 20 km. Kytice si můžete nechat zaslat i na Slovensko: město Bratislava a Skalica. Objednanou kytici je možné také osobně vyzvednout v kamenném květinářství na Praze 4.


TIP: Obchod kvetinyexpres.cz svým zákazníkům nabízí od dnes do 28. 2. 2017 Valentýnskou akci, s kterou ušetříte 100 Kč při nákupu nad 1.000 Kč. Stačí níže zkopírovat slevový kód a použít ho v nákupním košíku.

Zamilované kytice


V této nabídce kytic jsou pro Vás připraveny vázané kytice, kusové květiny a netradiční vazby kytic, které jsou speciálně vytvořeny pro zamilované. Zamilovaná kytice hovoří za Vás. To však neznamená, že svému milovanému protějšku nemusíte říkat, MILUJI TĚ. Těmito krásnými slovy, které se tak dobře poslouchají, nikdy nešetřete. V nabídce najdete například tyto zamilované kytice:

 • Srdce na dlani

 • Divoká náctiletá

 • Miluju tě

 • Romantika

 • Vášeň

 • Srdce z karafiátů❀ Do květinářstvíValentýnský speciál


Využijte speciální valentýnskou nabídku na KvětinyExpres.cz. Nakupujte čerstvé květiny, kytice, luxusní sladké srdcovky, dárkové koše nebo alkoholické doplňky. Vše sladěné a poskládané do speciálního balíčku na téma Valentýn a Láska.


❀ Do květinářstvíSpeciální nabídka květinVe speciální nabídce můžete vybrat milované osobě - partnerce, milence, příteli, mamince, kamarádce či babičce květiny a kytice + něco navíc, za zvýhodněnou cenu. Potěšit svého miláčka můžete například těmito speciálními dárkovými sety:


 • Dárkový koš s delikatesami, květinami a belgickými pralinkami ve tvaru srdce,

 • Kytice růží + Šumivé víno Bohemia + luxusní čokoláda,

 • Ovocný koš s exotickým ovocem,

 • Pugét květů + kvalitní moravské víno.
❀ Do květinářství


Doporučujeme

Valentýnská kytice hovoří za Vás. Touto darovanou kyticí říkáte osobě, které je určena, že jí milujete. Pokud jí ale chcete ještě více potěšit, můžete jí s květinami darovat i čokoládové pralinky ve tvaru srdce, víno nebo dárkový koš - ideální dárek pro rodiče.

Pokud však chcete svou lásku letos na Valentýna ohromit, vyznejte jí své horoucí city kyticí a přitom jí pošeptejte do ouška, že jí vezměte na zahraniční výlet nebo na romantický pobyt v Čechách., kde si společně Valentýna nádherně užijete. Vyznat lásku jí/mu můžete třeba v romantické Paříži nebo pro valentýnský pobyt jak stvořeném, Romantick Design hotelu v Třeboni.

Dárkové kytice a květiny


V nabídce Dárkové květiny můžete vybrat pro osobu, které chcete udělat radost květinou, nádhernou vázanou kytici nebo si kytici můžete poskládat z jednotlivých květin z nabídky sami. V nabídce Dárkových květin najdete také velice oblíbené orchideje v květináči. V nabídce najdete například tyto kytice a květiny:

 • Tulipány,

 • Gerbery,

 • Kytice Potěšeníčko,

 • Kytice Myslím na tebe,

 • Kytice Královská lilie.❀ Do květinářství


 
HLEDAT NA WEBU
Copyright 2011 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky