Online čerstvé řezané květiny z lásky a pro ženy k MDŽ | Ovocné kytice a bonboniéry | Rychlý rozvoz po celé ČR - navalentyna.cz

...dárky jsou kořením vztahu a to nejen na Valentýna
Přejít na obsahKytice z lásky  on-line květinářství


Květiny mají stále svou nezastupitelnou roli jak na Valentýna, tak i na MDŽ - Mezinárodní den žen 8.3., Den matek, ve svatební den, o narozeninách a jiných významných událostech. Valentýnská kytice patří, stejně jako kvalitní čokoládové pralinky nebo šperk, mezi osvědčený a tradiční způsob, jak potěšit milovanou osobu, kterou může být partner/ka, rodiče, sestra, nejlepší kamarádka...

Pokud se rozhodnete vyjádřit své city a lásku valentýnskou kyticí, zvolte červené květiny, nejlépe rudé růže. Červená je barva lásky a růže jsou nejoblíbenější valentýnskou květinou, tudíž rudé růže do kytice k Valentýnu neodmyslitelně patří. V každém případě, má-li obdarovaná osoba ráda např. gerbery, zvolte červené gerbery. Valentýn je i o experimentování, tudíž si můžete valentýnskou kytici poskládat dle libosti.

Krásně a luxusně vypadá kytice k Valentýnu složená z rudých růží a krémově bílých Call. Kytice na Valentýna může být i namíchaná z více druhů květů a růže nemusí vůbec obsahovat, pokud je obdarovaná osoba nemá ráda.

Velkým hitem pro letošní rok je čerstvá ovocná kytice. Je to skvělá alternativa k tradičním květinám, navíc s obrovskou výhodou, která spočívá v tom, že si tuto kytici z ovoce obdarovaná osoba s chutí sní a zajisté si na ní ráda pochutná společně s Vámi...


Kytice on-line aneb šetřete si svůj čas s on-line květinářstvím


Vyberte si níže valentýnskou kytici z lásky a nechte si jí zaslat domů, do zaměstnání nebo na adresu Vaší milované osoby i s osobním přáníčkem, které bude přiloženo ke květině ZDARMA.

Vybrat a nechat si poslat na Valentýna květiny nebo kytici můžete na těchto květinových portálech:❀ Online květinářství Florea.cz >>Online květinářství s rozvozem v Prace a celé České republiceV tomto nádherném květinářství najdete velmi kvalitní a maximálně čerstvé květiny a největší výběr růží v ČR (mnoho druhů řezaných růží, které jinde neseženete), za ty nejlepší ceny na trhu, neboť Florea je přímým dovozcem květin z holandské květinové burzy či od pěstitelů.


Vyberte si čerstvé květiny (luxusní růže, lílie, Frézie, Alstromerie, Gerbery...) a pohodlně objednejte online. Následně Vám budou Vaše dárkově zabalené květiny dovezeny vlastním Florea chlazeným vozem kamkoliv po celé ČR za pevnou cenu 95,-Kč. U objednávek nad 1 500 Kč máte doručení zdarma. V případě, že v květinářství Florea budete objenávat čerstvé květiny poprvé a přihlásíte se k odběru novinek a slevových akcí, získáte 50 Kč bonus na Váš nákup.

❀ Online květinářství frutiko.cz >>Zkuste letos změnu. Zapomeňte na klasické květiny a vyznejte lásku své partnerce / partnerovi / rodičům... krásným a šťavnatým pugétem z netradiční cukrárny a květinářství v jednom "Frutiko".


Kytice z ovoce dovážka chladícím vozem po Praze a celé ČR


Frutiko vyrábí dárkové ovocné kytice a jedinečné bonboniéry z kvalitní belgické čokolády Callebaut a prvotřídního šťavnatého ovoce, jako chutný dárek pro muže i ženy k Valentýnu, narozeninám, svátku, výročí... V nabídce Frutika najdete také čerstvé květiny, dortové kytice z pečených máslových muffinů, máslové sušenky a různé dárkové předměty.

Kytice z čerstvého melounu, ananasu, hroznového vína, banánů, pomerančů, jablek, jahod a jiného ovoce, jsou ručně vykrájené do zajímavých tvarů a jsou moc hezky sladěné barevně i chuťově. Čerstvé ovoce namáčené do lahodné bílé či hořké čokolády a případně i sypané oříšky či kokosem, je chytově vynikající.

Překvapte svou lásku krásným a zdravým dárkem - obrovskou jedlou kyticí plnou vitamínů, ke které obržíte zdarma dárkovou kartičku s osobním vzkazem.

Toto nápadité překvapení k nakousnutí, můžete objednat on-line a nechat chladícím vozem Frutiko doručit milované osobě ve zvoleném datu na určené místo po celé ČR, nebo si lze kytici osobně vyzvednnou v centru Prahy.


❀ Do květinářství❀ Online květinářství kvetinyexpres.cz >>Květinářství s rozvozem po Prace a celé ČR

V tomto báječném květinářství můžete zakoupit jak kusové čerstvé květiny, tak i speciální kytice (zamilované, Valentýnský speciál, dárkové, svatební, pro radost, květinové boxy...), luxusní čokoládové pralinky, vína a dárkové koše plné delikates či ovoce.


Květiny Expres nabízí svým zákazníkům nejrychlejší rozvoz květin v ČR již od 119 Kč a při nákupu nad 999 Kč máte doručení ZDARMA (platí pouze ve městech).


Čerstvé květiny a růže v nejlepší kvalitě, Vám budou doručeny do 90ti minut od objednávky anebo v den, který si určíte (lze objednávat třeba měsíc dopředu). Květiny jsou rozváženy i s donáškou napříč celou Českou republikou po těchto městech a jejich okolí do 20 km. Kytice si můžete nechat zaslat i na Slovensko: město Bratislava a Skalica.


Objednanou kytici je možné také osobně vyzvednout v kamenném květinářství v Praze.❀ Do květinářství


Doporučujeme

Valentýnská kytice hovoří za Vás. Touto darovanou kyticí říkáte osobě, které je určena, že jí milujete. Pokud jí ale chcete ještě více potěšit, můžete jí s květinami darovat i čokoládové pralinky ve tvaru srdce, víno nebo dárkový koš - ideální dárek pro rodiče.

Pokud však chcete svou lásku letos na Valentýna ohromit, vyznejte jí své horoucí city kyticí a přitom jí pošeptejte do ouška, že jí vezměte na zahraniční výlet nebo na romantický pobyt v Čechách., kde si společně Valentýna nádherně užijete. Vyznat lásku jí/mu můžete třeba v romantické Paříži nebo pro valentýnský pobyt jak stvořeném, Romantick Design hotelu v Třeboni.

Návrat na obsah