Romantická VINOTERAPIE pro dva - vinná koupel ve víně, vinné zábaly ... - navalentyna.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nejoblíbenější zážitkové dárky a dárky z lásky

Wellness jako víno v Hotelu Centro
na Jižní Moravě

Jen pro vás dva - Vinná koupel ve víně, vinný zábal, celotělový peeling z jadérek hroznového vína, částečná vinná masáž pro ženu a muže...


Chcete dopřát své pokožce luxus? Toužíte po opravdovém života budiči? Tak v takovém případě zapomeňte na koupel s pěnou, či tradiční wellness a beauty procedury, a začněte Vaší pokožku rozmazlovat od hlavy až k patám vinoterapií nebo-li léčbou vínem.


Dopřejte si příjemnou a zároveň léčivou i omlazující koupel ve víně, vinný zábal, vinnou masáž a další vinné hýčkání v rámci vinné terapie, které omlazuje celé tělo = zregeneruje organismus a zkrášlí pokožku.

Zveme vás i partnera k prožití výjimečného zážitku - vinná terapie. Při vinné koupeli a ostatních vinných procedurách se budete doslova cítit jako bohové v antickém Řecku. V naprostém soukromí, si s partnerem užijete nádherný romantický večer, víkend nebo celý týden.


Za doprovodu tichých tónů meditační hudby, plamínků svíček a se sklenkou lahodného vína, se budete společně s partnerem oddávat působení vinné révy na vaše zdraví a krásu.


Společné rozjímání při vinné proceduře z lahodného moku a čerstvých hroznů, si můžete dopřát nejen na Valentýna, ale i po celý rok.


WELLNESS JAKO VÍNO

Pobyt na 1 a více noci se snídaní v ceně, s libovolným dnem nástupu a libovolnou volbou procedur.


Během pobytu můžete využít Wine Wellness, kde na vás čeká:


"Suchá zóna", která je určena převážně k procedurám, relaxaci a odpočinku.


Dále budete mít k dispozici "Partnerskou zónu" s peelingovým stolem, perličkovou vanou, vodním lůžkem a soukromou parní kabinou. To vše je uzpůsobeno k romantické společné relaxaci párů.


Další skvělou možností je "Masérská místnost" s automaticky polohovatelným masérským lehátkem, které zajistí Vaše maximální pohodlí při masáži. Jde zejména o masáže relaxační, harmonizující duši a tělo v nejrůznějších variantách.


Vítanou změnou je pak "Zábalová místnost", kde můžete zažít nevšední vinný zábal na speciálním zábalovém stole, který Vás během procedury příjemně zahřeje. Za nimi se nalézá "Odpočinková zóna", jejíž atmosféru umocňuje výše stropu a nevídaný pohled na Dům pánů z Vizovic.Ubytování:

Hotel Wine Wellness Hotel Centro


Lokalita:
Jižní Morava, ČR


Trvání:
1 noc a vícePočet osob:
2


Sezóna:
celoročněCena pobytu se snídaní
formou bufetu:

od 1 990 Kč  za 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji StandardDomácí zvíře:

pes povolenZdarma:
Děti do 2 let, bez nároku na služby, mají pobyt zdarma.


Internet v objektu:
Wi-Fi


Prodejce:
Régio / pampeliska.cz


TIP: Jste milovníci vína a toužíte prožít nezapomenutelné chvíle v obklopení vína a vinné révy?  Pak si vyberte zážitek z kategorie Putování za vínem >> a užijte si speciální vinařský den, koupel ve víně, s úchvatným výhledem na moravské vinice, či delší pobyt ve vinařské oblasti na Moravě.

 
HLEDAT NA WEBU
Copyright 2011 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky